MİSYONUMUZ

DÜRÜSTLÜK;

      Daima dürüst davranarak, iletişimde bulunarak saygı göstererek, dürüstlüğümüzü ve etik değerlerimizi korumanın bilinci içindeyiz. Kaybedilince tekrar kazanılamayacak değerlerin erdemli bir şekilde savunucusu olup görev anlayışımızı bu değerlerin üstüne oluşturmalıyız.

PROFESYONELLİK;

      Dalında uzman, tecrübeli, ilgi ve görgüsüyle konusuna uzman, problem analiz ve çözümünde uzmanlaşmış, deneyimli, olumlu tavır, sadakat, gurur ve beceri içinde hizmet sağlayıcısı olmak için profesyonel kadromuzla her türlü tedbiri almaktayız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ;

      Dış ve iç müşterilerimizin gereksinimlerini dinleyerek, anlayarak ve çözüm ortağı olmak yaklaşımı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler ürünler sunmaktayız.

YENİLİKÇİLİK;

       Verilen hizmetin zamanın gerektirdiği ve daha iyi verilmesi için profesyonel anlamda oluşacak her türlü ürün, hizmet anlayışını, yenilikleri süreçlere uyarlama ve sürekli gelişmeye inanmış personelimizle her türlü yeniliğe açık bulunmaktayız.

İLETİŞİM;

       Her türlü iç ve dış iletişimin yalnızca yukarıdan aşağıya yada aşağıdan yukarıya değil açık, dürüst ve etkin bir ağ iletişiminin kurumlar için önemini kabul etmekte ve politikalarımızı bunun üzerine kurmaktayız.

ORTAK DEĞERLER;

       Adalet, ciddiyet, güven, yaratıcılık, sorumluluk ortak değerlerini kendine prensip edinmiş, çalışanlarının mutluluğunu verilen hizmete olumlu katkısını bilen zaman mefhumu gözetmeksizin çalışan geleceğe inançlı bir ekip oluşturmak için gerekli tedbirleri almaktayız.

LİDERLİK;

      Verdiğimiz hizmet sektöründe daima en önde olmak ve yeniliklere önderlik yapmak için gerekli olan profesyonel ve sorumlu bir kadro ile net bir yönetim, ortak bir vizyon sağlayan, güçlü ve karalı liderlik sunmak için çalışmaktayız.

AMACIMIZ;

      Ülkemiz gerçeklerini profesyonelce kavramış, insan haklarına saygılı hukukun üstünlüğüne inanmış, çevre bilincine sahip, bilgili, her türlü gelişime açık, çevik, adil ve özel güvenlik kültürünü benimsemiş sektörde lider ve referans bir kuruluş olmak

  1.  
09560